Transport gości

Logistyka weselna to kolejne spore wzywanie, któremu muszą sprostać młodzi oraz ich bliscy. Sprawa komplikuje się tym bardziej, im więcej gości ma się pojawić w kościele i na późniejszej zabawie. Oczywiste jest, że w czasie wesela pije się alkohol, a więc zmotoryzowani uczestnicy zrobią wszystko, by nie korzystać ze swoich aut. Muszą jednak jakoś dojechać na miejsce i jakoś wrócić do domu. Rozwiązań tego problemu jest kilka.

Rzecz chyba najprostsza to wynajęcie taksówek na określoną godzinę – najlepiej z tej samej korporacji, co daje nam szansę na wynegocjowanie atrakcyjnych rabatów. Taksówki odwiozą sukcesywnie wszystkich gości, którzy sobie tego zażyczą. Opcja kolejna to skorzystanie z usług firmy przewozowej. Zazwyczaj dysponuje ona busami, w których mieści się nawet około 20 osób. To usprawni transport, a kierowcy rozwiozą wszystkich, gdzie trzeba. Gdy goście mieszkają zagranicą sprawdź busy z polski do niemiec!

Rozwiązania tego typu są opłacalne ekonomicznie, bo zwykle płacimy pojedynczą stawkę za całą usługę bez względu na to, jak daleki kurs w obrębie miasta musi wykonać auto.

www.decorelements.com.pl