Prawdopodobny plan wydarzenia

Przykładowe scenariusze

28.08.2019 r. (środa)
Przyjazd Prawdziwie Afirmujących Najebkę (PAN) Gości. Liczne promocje (niespodzianka gospodarzy). Topowe atrakcje (niespodzianka gospodarzy). Celebracja czasu i miejsca. Ognisko i The Voice of Guzianka.

29.08.2019 r. (czwartek)
Przyjazd Ludzi Arbitralnie Marudzących i Akceptujących (LAMA). Przy odrobinie szczęścia w jakiś magiczny sposób być może zostaną wpuszczeni na teren ośrodka (niepieniężna łapówka dla ochroniarzy lub przejście przez kolczaste ogrodzenie). Atrakcje rozpocznie konkurs You Shouldn't Dance Challenge. Oczywiście przy ognisku, co doda tak oczekiwanej pikanterii. Ostateczny trening z cieniem przed właściwymi zawodami czyli weselem. Dla gości najwyżej zhierarchizowanych (patrz środa) przewidziane etylowe szczepionki w różnych formach, dawkach i konfigach.

30.08.2019r. (piątek)
Ci co już mieli przyjechać, są już od dawna. Reszta, czyli Chwilowi Ujeżdżacze Jagniaków (CHUJ), prawdopodobnie nie zostaną wpuszczeni do środka. Będą jednakże mogli popatrzeć przez płot, a potem się pochwalić, że mieli miejscówki w pierwszym rzędzie, zaraz za PANAMI.

31.08.2019r.
Młodzi ciałem i duchem Goście, wyruszają w podróż do głębi własnego ja aby zmierzyć się ze słabościami i przy odrobinie szczęścia pokonać je. Słowem poprawiny. Możliwość przekimania.

Close Menu