Występ ulubionego zespołu na weselu. Czy to jest możliwe?

Może się wydawać, że występ ulubionego zespołu muzycznego jest zarezerwowany jedynie dla najbogatszych. Myślenie to jest błędne, więc jeśli Twoja partnerka marzy, by w trakcie Waszego wesela wystąpił gościnnie Zenon Martyniuk, bądź też Sławomir z utworem „Miłość, miłość w Zakopanem…”, jest to jak najbardziej możliwe. 

Dlaczego warto zaprosić na swoje wesele zespół bądź artystę? 

Dla Was obojga, zwłaszcza jednak dla Twojej partnerki, wesele to najważniejszy dzień w życiu. W tym ważnym dniu, nowo upieczona mężatka czuje się jak królowa. Co więcej, występ gwiazdy na weselu będzie pamiętany przez wszystkich gości weselnych, będzie to wydarzenie do którego wraca się często po latach, we wspomnieniach, zwłaszcza gdy np. Zenon Martyniuk zagra w trakcie pierwszego tańca „Przez Twe oczy zielone…”. 

ulubiony zespół na weselu czy to możliwe

Jaki jest koszt zaproszenia gwiazdy na wesele? 

Po pierwsze, warto byś miał na względzie, że gwiazdor nie będzie grał dla Was przez całą noc. Zwykle jest tak, że występuje przez godzinę, następnie musicie resztę czasu organizować samodzielnie. Warto jednak zdecydować się na takie rozwiązanie, gdyż będzie to 'efekt wow’, którego długo nie zapomnicie. Pamiętaj, że decydując się na dobrego DJ’a bądź też na tradycyjny występ wokalny, kiedy poinformujesz muzyków już na samym wstępie o zaproszonej gwieździe, będziesz w stanie zbić cenę za występ, ponadto zachęcisz ich do występu, gdyż to zawsze okazja, by poznać kogoś o statusie gwiazdy, dla wspomnianych muzyków, by poszerzyć znajomości. Wszakże, poniekąd jest to wspólna branża. Kwotę za występ ustala się z artystą indywidualnie. W większości przypadków, są to kwoty rzędu kilku tysięcy złotych. 

Jakie warunki stawiają artyści? 

Pamiętaj, że artyści stawiają również pewne warunki, pod którymi pojawią się w trakcie tego ważnego dla Was dnia. Najczęściej, artyści chcą mieć zapewnioną garderobę, nocleg, pokrycie kosztu dojazdu na wesele. Czasami bywa też tak, że gwiazdor ma specjalne życzenia co do menu. Czasami, gwiazdorzy życzą sobie, by pewne zdjęcia, które zostały wykonane w trakcie wesela nie zostały opublikowane, bywa też tak, że nie akceptują pewnych zdjęć, które wykonane zostały przez profesjonalnego, zatrudnionego przez Was fotografa. Wiedz jednak, że nie stanowi to reguły, gdyż czasami artyści nie mają specjalnych życzeń. W większości przypadków jednak, artyści bardzo pilnują tego, w jaki sposób są odbierani w social media, pilnują kwestii swojego wizerunku. Z pewnością, decydując się na występ gwiazdora, spełnicie Wasze wspólne marzenie. Z pewnością warto. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *