Fotobudka, fontanna czekoladowa, barman… czyli jakie atrakcje dla gości możemy zorganizować na weselu

Wesele to szczególny dzień, który po prostu musi być idealny. Ważne jest, żeby wszyscy dobrze się bawili, a para młoda była zadowolona z efektu końcowego imprezy, którą będą wspominać przez całe życie. Dlatego oprócz zatrudnienia zespołu weselnego, który zorganizuje oprawę muzyczną oraz poprowadzi zabawy i aktywności weselne, warto zastanowić się nad kilkoma innymi atrakcjami dla gości.

Fotobudka, fotolustro a może aparaty natychmiastowe?

Zdjęcia to cudowne pamiątki na długie lata, więc na żadnym weselu nie może zabraknąć oczywiście fotografa, a czasem nawet kilku. Oprócz tego bardzo popularnym rozwiązaniem jest zamówienie fotobudki czy fotolustra. Wtedy goście sami decydują jakie chcą zrobić sobie zdjęcia i z kim, a do użycia mają wiele ciekawych gadżetów jak dmuchane instrumenty muzyczne, kapelusze, okulary czy sztuczne włosy. Plusem takich budek i luster jest to, że mają one wbudowane drukarki, które wywołują zdjęcia w kilku egzemplarzach – zarówno para młoda jak i goście będą mieli pamiątkę od ręki. Wiele firm związanych z fotografią ślubną oferują też wynajem małych aparatów, które również robią natychmiastowe zdjęcia, a goście weselni mogą wklejać je do księgi gości z najlepszymi życzeniami.

Drinki i efektowne jedzenie

Wesele nie odbędzie się też bez jedzenia i picia! Coraz częściej pary młode decydują się na więcej rodzajów alkoholu niż tylko czysta wódka. Dzięki temu mogą zadowolić większą ilość gości, z różnymi preferencjami. Najlepszym, ale nieco kosztownym wyborem będzie zatrudnienie dodatkowo barmana, który ładnie i profesjonalnie zaserwuje wiele drinków alkoholowych i bezalkoholowych, szczególnie dla pań lubiących ładne i słodkie drinki. 

Wesele to też nie tylko wytrawne jedzenie, obiad, kolacja i zimna płyta. Dużą furorę w tym dniu robią wszelkiego rodzaju desery, ciasta czy lody, jednak nic nie daje takiego efektu jak fontanna czekoladowa! W gorącej i gęstej czekoladzie różnego typu można maczać owoce, co będzie gratką nie tylko dla najmłodszych, ale też dla starszych wielbicieli czekolady.

fontanna czekoladowa na wesele

Animacje dla najmłodszych

Nie można jednak zapomnieć o najmłodszych gościach wesela! Jeżeli zapraszamy wiele rodzin z małymi dziećmi, musimy zadbać o to, żeby ich pociechy się nie nudziły. Warto wtedy zatrudnić animatora, który często przebiera się w kostium postaci z bajki i prowadzi różne zabawy i tańce w przeznaczonych do tego blokach muzycznych na weselu. Dzięki temu rodzice mogę się wyluzować i odpocząć, a dzieci będą zadowolone z zabawy ze swoimi rówieśnikami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *