Jaka wódka na wesele? Jaką wódę najczęściej wybierają Młode Pary? Podpowiadamy!

Wybór alkoholu na wesele nigdy nie jest prosty, ponieważ trzeba postarać się sprostać upodobaniom dziesiątek gości – znajomym, rodzicom i dziadkom, kobietom i mężczyznom. Warto zdecydować się na trunek popularny, smaczny i w ładnej butelce, żeby jak najlepiej prezentowała się na stole weselnym. Podpowiadamy kilka rodzajów wódki dostępnej bez problemu na naszym rynku w sklepach stacjonarnych lub hurtowniach online, które można kupić w rozsądnej cenie, a ich wygląd i smak nie odstraszy gości weselnych. 

Ogiński i Mickiewicz

Dwie pierwsze propozycje cechuje podoba smukła i wysoka butelka, stworzona z pięknego mlecznobiałego szkła. Wódki wykonywane są przy użyciu najwyższej jakości spirytusu i wody krystalicznej. Ogiński niezmiennie już od wielu sezonów pojawia się na weselnych stołach i kojarzona jest przez wielu za swoją czarną etykietę z pianinem. Jednak z powodu popularności na weselach, producent wydał specjalną wersję limitowaną butelki – biała wersja weselna. Wódka Mickiewicz z kolei może być kilka złotych tańsza od Ogińskiego, a również zaprezentuje się godnie na weselnym stole.

jaką wódkę na wesele wybrać

Pan Tadeusz

Oto kolejna wódka nazwana z dumą i „po polsku” po bohaterze powieści Mickiewicza. Jest przedstawicielem podobnej półki cenowej co Ogiński i Mickiewicz, jednak jego butelka zdecydowanie się od dwóch poprzednich różni. Jest dużo niższa, bardziej okrągła, przypominająca swoim wyglądem karafkę. Ta elegancka wódka jest częstym wyborem nie tylko na wesela, ale również na inne imprezy okolicznościowe jak urodziny czy jubileusze. Swój wyrazisty smak Pan Tadeusz zawdzięcza wysokiej jakości spirytusowi ze zboża oraz krystalicznej wodzie. 

Bocian i Żurawie

Oto dwie niezwykle popularne wódki, które są nowościami dostępnymi na rynku. Cena nie jest wysoka, a wygląd obu butelek jest podobny, z równie polskimi nazwami co wódki powyżej – nawiązują do dwóch ptaków żyjących na terenie naszego kraju. Bocian i Żurawie są wódkami klasy premium o niezwykle delikatnym smaku, przypadającym do gustu również kobietom. Stworzone są przy użyciu zbóż z polskich upraw i krystalicznej wody. Sprawdzą się zarówno podczas spożywania z kieliszków, jak i do mieszania najróżniejszych drinków.

Warto pamiętać o dodatkowej personalizacji każdej butelki, poprzez dodanie niewielkich drukowanych zawieszek lub naklejek, pasujących do tematyki imprezy i stylu papeterii ślubnej. W ten sposób niewielkim kosztem możemy poprawić wygląd naszego alkoholu, który jednocześnie stanie się pamiątką z naszego wesela dla nas i naszych gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *