Jakim autem do ślubu jechać? Doradzamy!

Jakie auto do ślubu? 

To pytanie pary zadają sobie równie często jak inne, niepokojące głowę pytania związane ze ślubem. Zamieszanie wywoływane przez dezorientację i inne gusta par oraz ich rodziców przynoszą niepotrzebne sprzeczki. Podamy Ci dziś gotowe rozwiązania, które być może sprawią, że Twój problem zniknie od razu. 

Prawdą jest, iż ile gustów tyle wyborów. Dla jednych niewyobrażalnym będzie podjechanie pod bramy kościoła czymś innym niż stary, często zabytkowy samochód, który nada klimatu i będzie oddawał pewien urok. Dla innych jednak powyższy pomysł zdaje się być niemal niemożliwy do zrealizowania, gdyż stawiają na luksus i elegancję – dla tej grupy idealnie sprawdzą się nowoczesne marki. 

Wszystko tak na prawdę zależy od tego, w jakim stylu będzie Wasze wesele. Jeśli decydujecie się na wesele w klimatycznym pałacyku, czy też będzie ono oddawało styl boho – jak najbardziej uzasadnionym będzie wybór auta zabytkowego. Jeśli jednak Wasza impreza będzie w standardowym klimacie lub też bardzo eleganckim – zdecydowanie wybierzcie auto nowoczesne. 

jakie auto do ślubu

Auto zabytkowe – jakie do ślubu?

Wybór jest tak na prawdę ogromny. Miłośnicy zabytkowych aut w pierwszej kolejności zdecydują się oczywiście na Forda Mustanga, czy też klasycznego kabrioleta klasy premium – Cadillaca. W grę wchodzi także Bentley R Type czy też słynny Rolls-Royce. Mercedes Gazelle będzie idealnie oddawać klimat stylu boho. Mercedes W108 także ma swój niepowtarzalny i wyjątkowy styl. Odważnym wyborem byłby Durant 407 De Luxe – gwarantujemy, że nikt nie zapomni takiego widoku. Stara wersja Chevroleta Camaro, czy też Mercedes W110 równie podbiją serca Wasze i Waszych gości. Aston Martin Ulster sprawdzi się dla Panów, którzy lubią, gdy auto ma lekko sportową duszę. 

Auto nowoczesne – jakie do ślubu? 

Tutaj mamy oczywiście większe pole do manewru. Musimy pamiętać jednak, żeby zdecydować się na auto z odpowiedniego segmentu, ponieważ kiedy wybierzemy samochód sportowy musimy liczyć się z absolutnym brakiem wygody, co może sprawić duży kłopot, szczególnie z długą suknią Panny Młodej. Gama aut luksusowych jest tak szeroka, że na pewno na coś się zdecydujecie. W zasadzie nie ważne, czy to będzie nowiutkie Camaro, Maserati, czy też Dodge Challenger – wszystkie z tych aut zrobią równie wielkie wrażenie, zarówno na Was, jak i na gościach. Oczywiście możecie także postawić na rozmach i podjechać luksusową limuzyną, ale przy takim wyborze należy się także liczyć z odpowiednimi kosztami. Ciut tańszą wersją będzie oczywiście sięgnięcie po nieco mniej wystawne, ale nadal robiące wrażenie samochody klasy premium, takie jak BMW, Mercedes, czy też Jaguar. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *